Eyüp Sultan Konağı - Hakkımızda

Konağımız İstanbul'un tarihi ve en güzel semtlerinden biri olan Eyüp'te bulunmaktadır. Konum olarak Eyüp Sultan Camii manzaralı olan konağımız eşsiz manzarası ve atmosferiyle kendinizi özel hissedeceğiniz bir mekan.

Et ürünlerimiz, spesiyallerimiz, Osmanlı -Türk mutfağından seçmelerimiz ve nefis tatlılarımızla sevgili konuklarımızın özel davetleri ve yemekli iş toplantıları için itina ile seçilen personelimizle en iyi şekilde hizmetinizdeyiz.

Eyüp Sultan Konağı olarak ;100 kişilik bahçe, 30 kişilik lalezar salonu, 30 kişilik ebruli salonu, 100 kişilik fetih salonu ve 12 kişilik şehzade salonu ile hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ ; Başarı çizgimizi korumakla yetinmeyip dünyada Osmanlı mutfağını tanıtmak gelişmeleri ülkemize taşımada girişimci davranmak misafirlerimize ve tüm toplumun değerlerinde saygın ve vazgeçilmez bir kuruluş olmak, güvenilir bir marka olarak kalmaktır.

MİSYONUMUZ ; Kaliteli hizmet, hijyen, temizlik ve kaliteden ödün vermeden koşulsuz misafir memnuniyeti ilkesini önde tutarak; insan sağlığına olan saygımızla Gıda Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimizde özgün olma anlayışımızla donanım ve ürün çeşitliğinde kendimizi sürekli yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin hakkını vermek ve buna karşılık adından yenilikçiliği ve kalitesiyle söz ettirmeye layık olmaktır.